021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

دستکش فوکس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش دستکش ایمنی فوکس در انواع مدل ها توسط شرکت پخش دستکش ایمنی فوکس رادین ایمن به عنوان شرکت پخش دستکش فوکس انجام می گیرد. این مجموعه انواع دستکش کار فوکس را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد. برند FOX یکی از برند های معتبر در زمینه ی تجهیزات ایمنی بخصوص دستکش کار است. دستکش کار فوکس مقاوم و بادوام است و انعطاف پذیری لازم را به هنگام فعالیت دارد.

انواع دستکش ایمنی FOX

انواع دستکش ایمنی FOX با طراحی های مختلف برای کاربری های متفاوت به تولید می رسند و کارفرمایان برای خرید دستکش ایمنی فوکس ، باید آن را با توجه به فعالیت مورد نظر تهیه نمایند. دستکش ایمنی FOX شامل انواع دستکش فوکس نیتریل، دستکش کار فوکس ضدبرش، دستکش فوکس ضد اسید، دستکش کار فوکس جوشکاری، دستکش ایمنی فوکس ضد حلال، دستکش ایمنی فوکس ساق بلند، دستکش ایمنی فوکس تام واد، ضد حریق ، دستکش ایمنی فوکس ضد مواد روغنی و نفتی، دستکش ایمنی فوکس ضد لغزش، دستکش کار فوکس ضد آب و... می باشد که هر یک دارای طراحی مختلفی بوده و از مواد اولیه ی متفاوت ساخته شده اند تا بهترین کارایی را در فعالیت های مورد نظر داشته باشند. 

دستکش فوکس

خرید دستکش ایمنی فوکس

دستکش ایمنی FOX در تنوع بالا توسط شرکت پخش دستکش فوکس عرضه می شود. برای خرید دستکش ایمنی فوکس با کیفیت بالا و قیمت ارزان ، نمایندگی فروش دستکش ایمنی فوکس بهترین گزینه خواهد بود. خرید دستکش ایمنی فوکس به صورت اینترنتی ارائه می شود و از طریق سایت رادین ایمن می توانید محصولات را مشاهده و با انتخاب محصولات مورد نظرتان، آن ر به صورت اینترنتی خریداری نمایید. فروش دستکش ایمنی FOX و سایر محصولات با تضمین اصالت و کیفیت کالا انجام می گیرد و ارسال محصولات در زمان فوری انجام می گیرد.

فروش دستکش کار فوکس

دستکش کار فوکس به عنوان یکی از بهترین دستکش کار ها شناخته شده و افراد زیادی خرید دستکش ایمنی فوکس را انجام می دهند. دستکش ایمنی FOX با طراحی استاندارد خود ، پوشش بسیار خوبی را برای دست ها ایجاد می نماید و از دست ها حفاظت کاملی را به عمل می آورد. استفاده از تجهیزات ایمنی نقش بسیار اساسی برای جلوگیری از خطرات کاری دارد  متاسفانه برخی از کارفرمایان به این موضوع اهمیت نمی دهند. عدم استفاده از تجهیزات ایمنی ممکن است موجب وقوع خطرات زیادی شود و به همین دلیل همواره توصیه می شود که قبل از کار باید ایمنی را در نظر بگیرید. دستکش ایمنی، کلاه ایمنی، لباس کار، عینک ایمنی ، کفش ایمنی و... برای پوشش دهی به بخش های مختلف بدن ساخته شده اند. نیاز است که حتما از نوع مناسب این تجهیزات استفاده شود. فروش دستکش فوکس و سایر تجهیزات ایمنی توسط نمایندگی فروش دستکش ایمنی فوکس رادین ایمن انجام می گیرد و این مجموعه مفتخر است با کارخانجات و کارگاه های زیادی در جهت تامین تجهیزات مورد نیاز آن ها همکاری داشته است.

نمایندگی فروش دستکش ایمنی فوکس

دستکش کار فوکس دارای پوششی آسان است و کاربران به راحتی با این دستکش به فعالیت می پردازند. مقاومت بالا در مقابل خطرات کاری با توجه به انواع این دستکش در نظر گرفته شده است و برای جلوگیری از خطراتی مانند بریدگی، سوختگی، مواد شیمیایی ، حرارت، اشیاء تیز ،مواد روغنی و نفتی، لغزش و... می توانید از نوع مناسب دستکش کار فوکس بهره مند شوید. بهترین گزینه برای خرید دستکش ایمنی FOX ، نمایندگی فروش دستکش کار فوکس می باشد زیرا محصولات اصل را با بهترین قیمت ارائه می کند. مجموعۀ رادین ایمن به عنوان بهترین شرکت پخش دستکش ایمنی فوکس سال هاست در زمینه ی فروش تجهیزات ایمنی فعالیت داشته و انواع تجهیزات اصل و با کیفیت را به دست مصرف کنندگان رسانده است.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()