021-66102040
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در تجهیزات ایمنی
حفاظت پاکفش ایمنیکفش ایمنی عایق برق و جوشکاریکفش پرسنلی (کارمندی )چکمه پلاستیکیپوتین ایمنیکتونی کاردستکش کاردستکش چرمیدستکش ضد برش و کف مواددستکش عایق برق و گرمادستکش صنعتی لاستیکی و نیتریلیدستکش بافت نخی ضد حساسیت و نسوزدستکش مقاوم به مواد شیمیایی، ضد اسید و ضد حلالسایر دستکش هاتجهیزات حفاظت تنفسیفیلتر و کارتریج ماسکماسک یکبار مصرفسیستم های تنفسی هوای فشردهماسک ایمنی تنفسیماسک تمام صورتماسک نیم صورتتجهیزات حفاظت سر و گردنکلاه ایمنیکلاه ایمنی عایق برقیکلاه ایمنی کار در ارتفاعکلاه ایمنی لبه دار گپحفاظت چشم و صورتعینک ایمنیماسک دستی جوشکاری و شیلدماسک جوشکاری اتوماتعینک جوشکاری و گاگلتجهیزات کار در ارتفاعکمربند ایمنی هارنسلنیارد کمربند ایمنیکمربند ایمنی کمریلباس ایمنی کارلباس کار زمستانیجلیقه و کاورروپوش و مقنعهتیشرتلباس کار یکبار مصرفلباس کارحفاظت شنواییگوشی ایمنی روگوشیگوشی ایمنی تو گوشیچراغ قوه و چراغ چشمک زن
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تجهیزات ایمنی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه تجهیزات ایمنی رادین ایمن بزرگترین فروشگاه فروش تجهیزات ایمنی شامل: لباس کار حرفه ای، گوش گیر، سپر، ماسک شیمیایی، دماسنج دیجیتال و غیره به صورت حضوری و آنلاین.

در صورتی که قصد خرید با قیمت عمده و مناسب انواع تجهیزات و لوازم ایمنی را در خرداد ماه سال 1403 دارید ، رادین ایمن با ضمانت و کیفیت بهترین لوازم ایمنی را برای فروش به شما ارائه خواهد داد 

استفاده از تجهیزات ایمنی در هر محیط کاری اجباری است و عدم استفاده از تجهیزات و لوازم ایمنی می تواند منجر به بروز آسیب های جدی به پرسنل شود. پرسنلی که در یک محیط کاری خشن فعالیت می کنند بدلیل اینکه با ابزارآلات برنده و همچنین سنگین مشغول به کار هستند به همین دلیل باید همواره از تجهیزات ایمنی برای مخافظت خود استفاده کنند. تجهیزات ایمنی انواع و اقسام مختلفی دارند که این تجهیزات می توانند از کلیه نقاط بدن که مهمترین آنها دست و همچنین  پا می باشد محافظت به عمل آورند. از جمله تجهیزات ایمنی می توان به ماسک، دستکش و همچنین کفش کار اشاره نمود که در انواع مختلفی نیز تولید می شوند.

تجهیزات ایمنی

فروش تجهیزات ایمنی

لوازم و تجهیزات ایمنی در تمامی فروشگاه های عرضه ابزارآلات ساختمانی و با فروشگاه های فعال در این زیمنه بفروش می رسند. این فروشگاه ها هر نوع تجهیزات ایمنی را که نیاز داشته باشید بفروش میرسانند اما برای اینکه بتوانید تجهیزات مناسب با شغل خود را خریداری کنید بهتر است به فروشگاه های عرضه تخصصی تجهیزات ایمنی مراجعه کنید. از جمله فروشگاه هایی که بصور تخصصی در زمینه فروش تجهیزات ایمنی فعالیت خود را آغاز نمود فروشگاه رادین ایمن می باشد که انواع تجهیزات در برندهای ایرانی و خارجی را بفروش می رساند.

خرید اینترنتی لوازم و تجهیزات ایمنی

اگر تا کنون تجربه خرید اینترنتی تجهیزات ایمنی را داشته باشید بخوبی با مزیت های این روش آشنایی دارید و می دانید که این روش خرید شما را تا حد زیادی تسهیل و تسریع خواهد کرد. در روش خرید اینترنتی تجهیزات ایمنی دیگر نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه نیست و تنها با چند کلیک می توانید خرید خود را انجام دهید. همچنین امکان مشاهده محصولات نیز بخوبی با خرید اینترنتی فراهم شده است همین موضوع یک مزیت بزرگ محسوب می شود. خریدار میتواند با مشاهده اطلاعات محصول خرید آگاهانه تری  داشته باشد.

بهترین تجهیزات ایمنی مورد نیاز خود را در دو نوع وارداتی و همچنین تولید داخل از فروشگاه رادین ایمن بخواهید. فروشگاه رادین ایمن یکی از فروشگاه های آنلاین فعال  در کشور است که کلیه محصولات و لوازم ایمنی مورد نیاز خود را  تنها با چند کلیک و همچنین بصورت تلفنی میتوانید از آن سفارش دهید.

پرسنل و کارگرانی که در محیط های صنعتی و کارخانجات و حتی کارگاه ها مشغول به فعالیت هستند باید از تجهیزات ایمنی برای محافظت از خود استفاده کرده و خود را تا حد زیادی در برابر عواملی که میتوانند آسیبی را به بدن آنها وارد آورد ایمن کنند. با پیشرفت تکنولوژی تا کنون تجهیزات ایمنی زیادی برای استفاده با ابزار آلات مختلف و حفظ ایمنی فردی ابداع شده اند که متناسب با شرایط باید از نوع مناسبی از این تجهیزات استاده نمود. تجهیزات ایمنی برای تمامی اجزای بدن طراحی و تولید شده اند و با استفاده از آنها  امکان آسیب دیدگی تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. تجهیزات ایمنی در برندها و مدل های فراوان تولید شده و در حال حاضر نیز در دو نوع ایرانی و خارجی بفروش میرسد که هر دو نوع فروش بالایی را نیز به خود اختصاص داده اند. زمانی تنها تجهیزات ایمنی خارجی فروش بالایی داشتند اما با گذشت زمان و ورود برندهای ایرانی رقابت بین این دو تا حد زیادی افزایش یافته است.

برای خرید تجهیزات ایمنی نوع خارجی را انتخاب کنیم یا ایرانی؟

اگر قصد خرید تجهیزات ایمنی را دارید مطمئنا نمیتوانید میان تجهیزاتی که در داخل کشور تولید شده اند و لوازم خارجی یکی از مناسب ترین ها را انتخاب نمایید. برای خرید تجهیزات ایمنی از آنجایی که کشور ما پیشرفت های زیادی در زمینه تولید این تجهیزات داشته است به سختی میتوان گفت که برندهای ایرانی مناسب هستند یا خارجی؟ برای خرید لوازم ایمنی بهتر است بررسی هایی را نسبت به برندهای گوناگون انجام دهید و از میان برندهای موجود یکی از بهترین ها را سفارش دهید. نیازی نیست تا برای خرید تجهیزات ایمنی تنها به سراغ برندهای خارجی بروید بلکه برندهای ایرانی نیز وجود دارند که از لحاظ کیفیت تفاوتی با نوع خارجی ندارند و از سویی میتوانند هزینه های شما را نیز برای خرید تجهیزات بخصوص در صورتی که قصد خرید در تعداد بالا را داشته باشید بکاهند. برای خرید تجهیزات ایمنی اگر به قیمت ها و هزینه ها اهمیت نمیدهید پس دست شما باز است تا نوع خارجی را انتخاب نمایید اما در صورتی که هزینه ها برای شما اهمیت زیادی دارد پس بهتر است از میان برندهای ایرانی تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

فروش تجهیزات و لوازم ایمنی بصورت اینترنتی + قیمت عمده

با توجه به اینکه تجهیزات ایمنی متعددی ابداع شده اند بسیاری از خریداران با برندها و مدل های جدید تجهیزات که در فروشگاه ها عرضه میشوند آشنایی ندارند. اما فروش تجهیزات ایمنی بصورت اینترنتی این قابلیت را ایجاد کرده است که خریدار بتواند به خوبی کلیه این محصولات در جدیدترین مدل ها را در وب سایت فروشگاه مراجعه کرده و به راحتی بتواند از میان  محصولات مختلف  بهترین گزینه را انتخاب کند.  فروش تجهیزات ایمنی بصورت اینترنتی باعث میشود تا مشتری به خوبی کلیه محصولات آن هم با اطلاعات کامل را مشاهده کرده و پس از آنکه اطلاعات لازم و کافی را کسب کرده سپس خرید خود را نهایی کند. اما این تنها مزیت ایجاد شده با فروش تجهیزات ایمنی بصورت اینترنتی نیست. با فروش تجهیزات ایمنی اینترنتی فرصت زیادی در اختیار خریدار قرار میگیرد تا بتواند محصول مورد نیاز خود را در هر ساعت از روز سفارش دهد. فروشگاه های اینترنتی مانند  فروشگاه های حضوری نیستند که از یک ساعت کار مشخص برخوردار باشند پس در هر ساعت از روز میتوان به وب سایت این فروشگاه ها مراجعه نمود خرید خود را انجام دهد. در فروش تجهیزات ایمنی اینترنتی همچنین هیچگونه محدودیت جغرافیایی برای مشتری و خریدار در نظر گرفته نشده است و امکان خرید نه تنها از یک شهر بلکه از سراسر کشور و کلیه شهرهای کشور وجود خواهد داشت. فروش تجهیزات ایمنی در فروشگاه رادین ایمن بصورت غیر حضوری و اینترنتی انجام میشود و به راحتی میتوانید از هر شهر کشور و در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را انجام دهید.

عواملی که بر روی قیمت تجهیزات ایمنی بیشترین تاثیر را دارند؟

از آنجایی که قیمت تجهیزات ایمنی همواره ثابت نیست قصد داریم تا به عواملی که بر روی قیمت ها تاثیر گذار هستند بپردازیم و در رابطه با مهمترین عوامل مطالبی را در اختیار شما قرار دهیم. یکی از عواملی که بیشترین تاثیر را بر روی قیمت تجهیزات ایمنی دارد ایرانی و  خارجی بودن تجهیزات است. قیمت تجهیزات ایمنی خارجی به دلیل اینکه از دیگر کشورها وارد کشور  ما شده اند و به طبع هزینه زیادی برای خریداری و همچنین گمرکی و حمل و نقل آنها پرداخت شده مطمئنا بالا تر خواهد بود. از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تجهیزات ایمنی‌ باید به کیفیت محصول اشاره نمود.  کیفیت تجهیزات ایمنی هر چه بالاتر برود در نتیجه تقاضا برای خرید آن نیز افزایش می یابد و این افزایش تقاضا از سوی مصرف کننده عاملی مهم بر روی قیمت ها میباشد. البته تجهیزات ایمنی با کیفیت از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند و بر خلاف تصور میتوانند هزینه های خریدار را بکاهند. و اما  قیمت تجهیزات ایمنی متناسب با کمیاب و یا نایاب بودن محصول نیز متفاوت میباشد. برخی از تجهیزات ایمنی که به وفور یافت میشوند و از هر فروشگاهی به راحتی قابل خریداری هستند ممکن است تا مدت ها هیچ افزایش قیمتی نداشته باشند اما این قیمت ها زمانی تغییر خواهند کرد که محصول نایاب و یا کمیاب شود. برای خرید تجهیزات ایمنی با بهترین قیمت ،‌ از سراسر کشور و با کسب اطلاعات کامل پیشنهاد ما به شما فروشگاه رادین ایمن است.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 9 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()