021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

کلاه ایمنی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کلاه ایمنی از مهمترین تجهیزات حفاظتی سر و گردن محسوب می شود. به همین منظور در طراحی کلاه های ایمنی توجه ویژه ای می شود. برای ساخت انواع کلاه ایمنی از استانداردهای 3002.1.98 Z ISNA استفاده می شود تا مقاومت و استحکام لازم را در برابر وقوع حوادث غیر مترقبه داشته باشند. انتخاب نوع کلاه ایمنی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چون انتخاب کلاه های ایمنی در برخی از مشاغل بسیار حساس می باشد.

کلاه ایمنی

معرفی انواع کلاه ایمنی

تجهیزات ایمنی از جمله کلاه های ایمنی می تواند جلوی خیلی از حوادث و صدمات جدی را از شما دور سازد. به همین جهت متناسب با مشاغل مختلف انواع کلاه ایمنی طراحی شده است و مورد استفاده قرار گرفته می شود. کلاه ایمنی کلاس ایی، متناسب با میزان جریان الکتریکی بالا تا 20 هزار ولتاژ طراحی شده اند. کلاه ایمنی کلاس جی یا عمومی، متناسب با میزان جریان الکتریکی 2200 ولتاژ طراحی می شوند و اکثر مشاغل می توانند از کلاه ایمنی سطح متوسط استفاده کنند. امّا کلاه ایمنی کلاس سی، رساناست و هیچگونه مقاومت جریان الکتریسیته را پوشش نمی دهد، از این رو این نوع کلاه ایمنی را می توان برای مشاغل کم خطر استفاده نمود.

خرید کلاه ایمنی با کیفیت

نکتۀ کلیدی برای خرید کلاه ایمنی، مسئلۀ کیفیت و استحکام کلاه ایمنی می باشد. به عنوان مثال برای تکنسین های برق و الکترونیک بهتر است از کلاه های ایمنی کلاس E استفاده شود که مقاومت بالایی در برابر جریان الکتریسیته دارند و این در حالی است که برای مشاغل کم خطر چون کارگران ساختمان استفاده از کلاه ایمنی کلاس C نیز از وقوع حادثه جلوگیری می کند.

شرکت رادین ایمن به عنوان یکی از شرکت های عرضه کنندۀ انواع تجهیزات ایمنی و حفاظتی فعالیت می کند. شما مشتری گرامی می توانید برای افزایش سطح ایمنی محیط مشاغل خود، مناسب ترین کلاه ایمنی و تجهیزات حفاظتی را خریداری کنید.  

فروشگاه رادین ایمن سالیان زیادی است که در زمینه فروش انواع تجهیزات ایمنی و همچنین کلاه ایمنی فعالیت خود را آغاز نموده و از آغاز به فعالیت خود نیز همواره توانسته با عرضه محصولاتی بسیار با کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب نماید و هزینه های تجهیز پرسنل را در محیط های کار تا  حد زیادی با توجه به این قیمت ها بکاهد.

سر یکی از آسیب پذیرترین نقاط بدن محسوب میشود که بر اثر ضربه ای که به هر دلیل به آن وارد میشود میتواند آسیب زیادی را متحمل شود. همین موضوع باعث شده تا حفاظت از سر اهمیت بسیار زیادی پیدا کند و  تجهیزاتی مانند کلاه ایمنی نیز برای حفاظت هر چه بیشتر از سر ابداع شود. کلاه ایمنی از کلاه های مخصوصی است که مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد و در تمامی صنایع سنگین و سبک و همچنین پروژه های ساختمانی که امکان سقوط اجسام وجود دارد از این این نوع کلاه استفاده میشود. کلاه ایمنی از پلاستیک تهیه و تولید میشود اما نوع پلاستیکی که در ساخت آن به کار گرفته میشود بسیار سخت بوده و در مقابل هر ضربه ای آسیب نخواهید دید و این عدم آسیب دیدگی کلاه از بروز اسیب به سر نیز جلوگیری  میکند.

استحکام کلاه ایمنی بسیار مهم است

یک کلاه ایمنی باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتواند در برابر برخورد اشیا مقاومت کند اما این استحکام مزیت های دیگری را نیز برای آن به همراه خواهد داشت که میتوان به عدم دفورمه شدن کلاه در طولانی مدت را نام برد. یکی از مشکلاتی  که برخی کلاه های ایمنی بی کیفیت با آن مواجه هستند دفورمه شدن کلاه بعد از گذشت مدتی و یا چندین سال استفاده میباشد. این کلاه ها از نوعی مواد نامرغوب و درجه چندمی ساخته میشوند که این موضوع تغییر شکل کلاه را در استفاده طولانی مدت و یا بر اثر عواملی همچون سرما و گرما در پی دارد. اما یک کلاه با کیفیت با این چنین مشکلاتی مواجه نخواهد شد و حالت و شکل طبیعی خود را به راحتی حفظ خواهد کرد. همچنین استحکام و دوام کلاه ایمنی از ایجاد شکستگی در برخی بخش های کلاه که بر اثر برخورد آن با زمین و یا محیط رخ میدهد جلوگیری به عمل می آورد.

کلاه ایمنی باید راحت باشد

در کنار استحکام کلاه ایمنی باید به راحتی آن در استفاده نیز اشاره داشته باشیم زیرا کلاه ها ممکن است برای بلند مدت مورد استفاده قرار گیرند که این موضوع اهمیت راحت بودن آن بر روی سر را دو چندان خواهد کرد. کلاه های ایمنی که راحت هستند میتوانند تا ساعت ها بدون اینکه باعث عرق سوز شدن سر و یا  ایجاد فشار بر روی سر شوند مورد استفاده قرار گیرند. کلاه های ایمنی استاندارد که در طراحی و همچنین ساخت آنها کلیه استاندارد های لازم در نظر گرفته شده است به هیچ وجه منجر به ایجاد ناراحتی های پوستی و یا تعریق و هر مشکل دیگری برای سر نخواهد شد.

قیمت کلاه ایمنی

در صورتیکه که قصد خرید کلاه ایمنی را داشته باشید در نتیجه گزینه های زیادی به شما معرفی خواهند شد که هر یک نیز از قیمت متفاوتی برخوردار هستند. قیمت کلاه ایمنی متاثر از عوامل مختلف افزایش خواهد یافت. از عواملی که در قیمت کلاه ایمنی تاثیر گذار است برند آن میباشد و این دسته از کلاه ها در برندهای مختلف قیمت های متفاوتی نیز دارند. برخی از کلاه های ایمنی در برندهای خارجی و برخی دیگر در برندهای ایرانی بفروش میرسند که در این بین برندهای خارجی از قیمت بالاتری برخوردار میباشند. هر چه قیمت کلاه ایمنی بالاتر باشد به این معنا نیست که گزینه بهتری برای خرید میباشد بلکه ممکن است این قیمت بالا به دلیل وارداتی بودن آن باشد. انواع کلاه ایمنی با قیمت مناسب را از میان برندهای ایرانی نیز که از لحاظ کیفی هیچ تفاوتی با برندهای خارجی ندارند میتوانید تهیه کنید.   

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()