021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

کفش ایمنی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

هیچ چیز مانند کفش کار نمیتواند محافظت کاملی را از پا بعمل آورد. کفش ایمنی یکی از بهترین تجهیزات برای محافظت از پاها هنگام کار در محیط های پر خطر و خشن میباشد. در ساخت کفش ایمنی بر خلاف کفش های معمولی از متریال های متفاوتی استفاده میشود که این متریال ها میتوانند پا را تا حد زیادی در برابر ضربه حفظ نمایند. نه تنها ضربه بلکه عوامل بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که میتوانند منجر به آسیب رساندن به پا شوند که از جمله این عوامل میتوان به گرما ، بریدگی و همچنین مواد اسیدی را نام برد. هر تهدیدی ممکن است در محیط های خشن منجر به آسیب رساندن به پا شوند که کفش کار به راحتی میتواند در برابر همگی آنها مقاومت کرده و از آسیب های رسیده به آن جلوگیری به عمل آورد.

کفش ایمنی

فروش کفش ایمنی

بیشترین میزان فروش کفش کار به افرادی است که در صنایع مشغول به فعالیت هستند که البته هر چند افراد دیگری نیز وجود دارند که برای انجام کارهای پر خطر از این نوع کفش ها استفاده میکنند. فروش کفش کار در فروشگاه های تجهیزات ایمنی انجام میشود و از این فروشگاه ها میتوان کفش مناسب با شرایط کاری و همچنین هم سایز پا را تهیه نمود. فروش کفش کار در فروشگاه رادین ایمن نیز انجام میشود و در صورتیکه به کفش کار مناسب و با کیفیت نیاز داشتید پیشنهاد میکنیم تا اولین انتخاب شما این شرکت باشد.

خرید اینترنتی کفش ایمنی

برای اینکه بتوانید کفش ایمنی  خود را از راه دور  خریداری کنید باید به وب سایت های فروشگاهی مراجعه کنید. خرید اینترنتی کفش ایمنی بهترین فرصت را در اختیار شما قرار میدهد تا براحتی بتوانید از میان کفش های موجود در فروشگاه بهترین نوع کفش را خریداری کنید. وب سایت فروشگاه رادین ایمن انواع کفش را بصورت اینترنتی و به تمام کشور به فروش میرساند. 

فروشگاه رادین ایمن هر نوع تجهیزات ایمنی و همچنین کفش ایمنی را که نیاز داشته باشید بفروش میرساند و برای جلب رضایت مشتریان خود تنها برندهای معتبر جهانی را برای فروش در نظر گرفته است. فروشگاه رادین ایمن امکان خرید کفش ایمنی تجهیزات ایمنی را بصورت اینترنتی و تلفنی برای شما فراهم آورده است و از سراسر کشور به راحتی میتوانید محصول خود را سفارش داده و در محل تحویل بگیرید. همچنین می توانید قیمت کفش کار و سایر تجهیزات ایمنی را در فروشگاه رادین ایمن مشاهده نمایید.

پا یکی از آسیب پذیرترین اعضای بدن در هنگام کار و بخصوص کار با اجسام برنده و سنگین میباشد که از این رو همواره باید از کفش ایمنی برای محافظت از پا استفاده نمود. کفش ایمنی یکی از بهترین و پر کاربرد ترین کفش ها میباشد که در انواع مختلفی تولید و بفروش میرسد و بر همین اساس قسمت کفش کار هم متفاوت است که باید متناسب با فعالیت و عواملی که میتوانند تهدید کننده پا باشند نوع مناسبی از کفش کار را خریداری نمود.

کفش ایمنی

کفش ایمنی پنچه فولادی بهترین گزینه برای حفاظت از پا در برابر برخورد اجسام

قیمت کفش کار جز فاکتور های مهم در خرید کفش ایمنی است. یکی از انواع کفش های ایمنی که نسبت به دیگر کفش ها کاربرد بسیار بیشتری نیز پیدا کرده است کفش ایمنی پنجه فولادی میباشد که در قسمت پنجه و جلوی این کفش ها از یک بخش فولادی برای حفاظت از انگشتان استفاده شده است و میتواند در برابر ضربات بسیار سنگین وارد شده از سوی اجسام نیز به خوبی مقاومت کند.  این کفش های ایمنی از پنجه های بسیار مقاوم و همچنین بدنه ای چرمی با زیره ای ضخیم و مقاوم بهره میبرند که پا را در برابر ضربات حاصل از اجسام بخوبی محافظت میکنند و اجازه آسیب رسیدن به آن را نمیدهند. کفش ایمنی پنجه فولادی باید در پا بسیار راحت باشد و باعث خسته شدن پا در طولانی مدت نشود. استفاده مداوم از کفش ایمنی پنجه فولادی به دلیل وزن بالایی که نیز دارد میتواند منجر به خسته شدن پا شود که اگر کفش کار استاندارد را خریداری کنید میتوانید تا مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید بدون اینکه پا خسته شود.

برای محیط های اسیدی کفش ایمنی ضد مواد خورنده را خریداری کنید

در صورتی که در محیط کار  خود با مواد خورنده سر و کار دارید و احتمال خوردگی و سوختگی پا در کوتاه مدت و یا بلند مدت بر اثر مواد اسیدی و خورنده وجود دارد باید از کفش کار ضد مواد خورنده برای حفاظت از پا استفاده نمایید. کفش ایمنی ضد مواد خورنده از ماده ای به نام بوتیل در ساخت خود بهره برده است که این ماده در برابر مواد خورنده بسیار مقاوم است. داروسازی ها و همچنین شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی و بهداشتی از جمله مشاغلی هستند که در آنها استفاده از کفش ایمنی ضد مواد خورنده ضروری میباشد.

کفش ایمنی عایق برگ محافظ شما در برابر برق گرفتگی

برخی از مشاغل وجود دارند که با برق سر و کار زیادی دارند و به همین دلیل امکان برق گرفتگی پرسنل نیز تا حد زیادی افزایش می یابد که به همین دلیل باید از کفش های ایمنی عایق برق در این فضا استفاده شود. کفش کار عایق برق در ساخت خود از پلاستیک سخت بهره برده اند که از عبور جریان الکتریسیته و انتقال آن به پا جلوگیری میکنند. این دسته از کفش های ایمنی میتوانند در برابر جریان برقی برابر با ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت به راحتی مقاومت کنند که با این حساب میتوان گفت امکان برق گرفتگی را نیز به صفر کاهش میدهند.

قیمت کفش کار و ایمنی

عوامل زیادی وجود دارند که بر روی قیمت کفش کار تاثیر گذار هستند که میتوان به برندهای مختلف کفش اشاره نمود. امروزه برندهای مختلفی از کفش ایمنی وجود دارند که هر یک قیمت متفاوتی نیز دارند. قیمت کفش ایمنی در برندهای داخلی بسیار مناسب تر از نمونه های خارجی است و میتوانید برای کاهش هزینه های خود نمونه های ایرانی را خریداری کنید. همچنین قیمت کفش ایمنی متاثر از نوع آن متفاوت خواهد بود. انواع کفش های ایمنی و قیمت کفش کار در بالا نام برده شد که هر یک البته در برندهای مختلف از قیمت متفاوتی برخوردار هستند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()