شماره تماس : 40 20 10 66-021
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ماسک جوشکاری اتومات

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ماسک جوشکاری اتومات | خرید و فروش انواع ماسک جوشکاری اتومات

ماسک های جوشکاری اتومات یکی از جدیدترین محصولات ایمنی است که در راستای محافظت چشم برای فعالیت های جوشکاری ساخته شده است. با خرید ماسک های جوشکاری اتومات دیگر نیاز نیست نگران نگهداری ماسک بر روی صورت خود باشید، علاوه بر آنکه امکانات متعددی نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.

ماسک جوشکاری اتومات

خرید ماسک های جوشکاری اتومات

ماسک اتوماتیک جوشکاری از تکنولوژی پیشرفته و مدرن چون ال سی دی، سلول های خورشیدی واپتو الکترونیک و میکرو الکترونیک ساخته شده است که چشم جوشکار را در برابر قوس های الکتریکی محافظت می کند. در حال حاضر خرید و فروش ماسک های جوشکاری اتومات بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است. کارفرمایان با خرید ماسک های محافظتی اتوماتیک، می توانند علاوه بر حفاظت چشم کارکنان،  راندمان کاری پرسنل را نیز بهبود ببخشند و با سرعت بیشتری کارهای جوشکاری را انجام دهند. از مشخصه های عمدۀ ماسک اتوماتیک می توان به فیلتر اشاره نمود که شخص زمانیکه عملیات جوشکاری انجام می دهد، سطح فیلتر تیره می گردد و در غیر اینصورت شفاف می شود و دید اپراتور را بهتر می کند. از دیگر مزایای ماسک اتوماتیک جوشکاری می توان به حساست کلاه نسبت به قوس اشاره نمود که به محض تغییر قوس، فیلتر به سرعت تیره می شود و مدت زمان سوئیچ کردن این حالات حدود 0.0001 ثانیه می باشد.

قیمت ماسک های جوشکاری اتومات

قیمت ماسک های جوشکاری اتومات متناسب با کیفیت کلاه جوشکاری و تجهیزات متغیر می باشد. هنگام خرید کلاه جوشکاری یا همان ماسک اتوماتیک جوشکاری، توجه به مشخصات فنی ماسک اتوماتیک شما را راهنمائی می کند که بهترین ماسک اتومات جوشکاری را با قیمت مناسب خریداری نمائید.

شرکت رادین ایمن با سال ها تلاش توانسته فعالیت خود را حوزۀ فروش ماسک جوشکاری اتومات گسترش دهد و این مسئله باعث گشته اطلاعات کاملی در رابطه با انتخاب مناسب ترین کلاه ایمنی یا ماسک جوشکاری اتوماتیک بدست آورد که در اختیار مشتریان قرار می دهد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()