021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

لباس کار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه رادین ایمن از معدود فروشگاه های عرضه تجهیزات ایمنی و لباس کار در کشور میباشد که اقدام به فروش غیر حضوری محصولات خود نموده است و به راحتی میتوانید از هر کجای کشور تجهیزات مورد نیاز خود را سفارش دهید. یکی از انواع تجهیزاتی که استفاده از آن در محیط های کار کاملا الزامی و ضروری میباشد لباس کار است. لباس کار با لباس های معمولی که ما به طور روزانه استفاده میکنیم متفاوت است و به گونه ای طراحی و تولید میشوند که به خوبی میتواند از بدن در برابر بریدگی، حرارت، مواد شیمیایی و دیگر عوامل تا حدی محافظت به عمل آورد. در طراحی و تولید لباس کار توجه به آزادی عمل پرسنل در هنگام پوشیدن لباس در کنار استحکام لباس بسیار حائر اهمیت میباشد. لباس کار باید بتواند آزادی عمل را برای پرسنل به همراه داشته باشد. لباس کارهایی که آزادی عمل را برای پرسنل به همراه نداشته باشند راندمان کاری آنها را تا حد زیادی کاهش خواهند داد. لباس های کار از الیاف گوناگونی در ساخت خود بهره میرند که برخی از این الیاف مقاومت بالایی دارند و برخی دیگر تنها به عنوان یک پوشش فرم مورد استفاده قرار میگیرند و از چندان مقاومتی بهره نمیبرند.

لباس کار

خصوصیات لباس کار

هر لباس کاری باید از یک سری خصوصیات کلی برخوردار باشد. یکی از این خصوصیات که لباس کار باید از آن بهره ببرد سایز و ابعاد مناسب میباشد. لباس کار باید بخوبی هم سایز بدن پرسنل باشد و لباس هایی که سایز مناسبی ندارند عملکرد فرد را در هنگام کار تا حد زیادی کاهش خواهند داد. کیفیت الیاف  و همچنین دوخت لباس کار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به گونه ای باشد که بر اثر کارکرد مداوم در محیط های خشن کارایی و کیفیت خود را از دست ندهد. خرید لباس کار را در رنگ و طرح های مناسب با صنف و فعالیت خود انجام دهید. طرح ها و رنگ بندی های متنوعی از لباس کار وجود دارد که میتوانید متناسب را کسب و کار خود انتخاب و خریداری نمایید.

فروشگاه رادین ایمن جزو فروشگاه های عرضه انواع تجهیزات ایمنی میباشد که بهترین لباس کار و بهترین تجهیزات را با بهترین و مناسب ترین قیمت ها میتوانید از این فروشگاه تهیه نمایید و هزینه های خود را برای خرید لباس کار و تجهیزات تا حد زیادی کاهش دهید.

یکی از تجهیزاتی که در محیط کار باید توسط پرسنل مورد استفاده قرار گیرد تا بتواند اول از هر چیز حفاظتی را از آنها در برابر عوامل مختلف بعمل آورده و ثانیا باعث یک دست  شدن آنها شود لباس کار میباشد. لباس کار جزو پوشش های پر کاربرد پرسنل در محیط های کاری میباشد که در رنگ ها، مدل ها و سایزهای گوناگونی تولید و بفروش میرسد. لباس کار به دلیل اینکه در تمامی ساعات کاری توسط پرسنل مورد استفاده قرار میگیرد باید از یک سری ویژگی ها برخوردار باشد. مقاومت و استحکام لباس کار در برابر عواملی که میتوانند آسیبی را به آن وارد آورند بسیار مهم است و باید  بتوانند مقاومت خوبی را از خود نشان دهند. در محیط کار عواملی همچون حرارت، اجسام نوک تیز و همچنین کشش میتواند آسیبی را به لباس کار وارد آورد که از این رو اگر کیفیت خوبی داشته باشد در نتیجه مقاومت بسیار خوبی را نیز از خود نشان خواهد داد.برخی از لباس های کار وجود دارند که از کیفیت و دوام بسیار خوبی با توجه به نوع متریال به کار رفته در ساخت خود برخوردار هستند که پیشنهاد میشود تا در صورتیکه به این موضوع اهمیت زیادی میدهید لباس کارهای با کیفیت را خریداری نمایید.

لباس کار

لباس کار راحت را تهیه کنید

یکی از ویژگی های اصلی هر لباس کار در راحت بودن آن است و هر چه راحت تر باشد در نتیجه پرسنل راندمان کاری بسیار بیشتر و بهتری نیز خواهند داشت. لباس کار علاوه بر اینکه باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد باید در هنگام کار و فعالیت نیز بسیار راحت باشد تا پرسنل بتوانند تا ساعت ها از آن استفاده کرده و احساس خستگی نکنند. طراحی لباس، نوع پارچه و متریال و همچنین سایز  آن همگی در راحتی یک لباس کار اهمیت دارند. لباس کار باید به گونه ای طراحی شده باشد که پرسنل در هنگام استفاده از آن اول از هر چیز محدود نشوند و یا به نوعی لباس برای آنها دست و پا گیر نباشد.  نوع پارچه و متریال مورد نیاز برای تولید لباس کار باید در عین حال که مقاومت خوبی  داشته باشد باعث ایجاد حساسیت های پوستی و خارش در بدن نشود. همچنین باید متناسب با سایز پرسنل بهترین لباس کار را خریداری کنید. لباس با سایز مناسب میتواند بدن پرسنل را در بهترین حالت قرار دهد و در نتیجه راندمان آنها نیز به دلیل وضعیت مناسب بدن تا حد زیادی افزایش دهد.

خرید لباس کار

برای خرید لباس کار بهتر است تا بر اساس فصل لباس مناسب را تهیه و خریداری نمایید. به طور کلی لباس کارها بر اساس فصل از طراحی متفاوتی برخوردار هستند و باید بر اساس فصلی که در آن قرار دارید لباس کار مناسب را خریداری نمایید. لباس های مناسب برای فصول گرم معمولا از نوع آستین کوتاه هستند و همچنین جنس پارچه آنها نیز بسیار خنک است که میتواند از تعریق بدن و همچنین عرق سوز شدن آن تا حد زیادی جلوگیری به عمل آورد. اما در مقابل لباس کار مناسب برای فصول سرد نیز باید بخوبی بدن را گرم نگاه دارد تا از مشکلاتی که سرما برای بدن ایجاد میکند جلوگیری به عمل آید. برای خرید لباس کار به این موضوع نیز توجه داشته باشید که دوخت خوب و با کیفیتی دارد یا خیر زیرا دوخت آن نیز در کنار پارچه مناسب میتواند در دوام و همچنین طول عمر آن تاثیر زیادی داشته باشد.

قیمت لباس کار

شاید قیمت لباس کار برای شما که تنها یک لباس را برای خود نیاز دارید چندان حائز اهمیت باشد اما مطمئنا برای کارفرمایانی که به تعداد زیادی لباس کار نیاز داشته باشند از اهمیت زیادی برخوردار است. قیمت لباس کار تحت تاثیر عواملی همچون جنس ، برند و همچنین سایز متفاوت میباشد و بهتر است تا بر اساس بررسی هایی که بعمل می آورید با مناسب ترین قیمت لباس کار را تهیه نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()