021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

عینک ایمنی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

عینک ایمنی از مهم ترین تجهیزات ایمنی است که با هدف حفاظت چشم از خطرات احتمالی ساخته شده است. خرید عینک ایمنی همانند دیگر تجهیزات ایمنی حائز اهمیت می باشد و نیاز است که متناسب با کار، مناسب ترین عینک ایمنی را خریداری نمائید.

عینک ایمنی

انواع عینک ایمنی

عینک های دسته دار و عینک های فنجانی یا گاگل از انواع عینک ایمنی می باشد که متناسب با مشاغل مختلف طراحی شده اند. کاربرد عمدۀ عینک های ایمنی در صنعت عبارتند از مشاغل جوشکاری، تراشکاری، شرکت های پترو شیمی و تولید مواد شیمیایی، مشاغل سمباده کاری، محل های گرد و غبار و غیره می باشند. با خرید عینک ایمنی می توانید چشمان خود را در برابر ضربات، ذرات گرد و غبار، مواد شیمیایی، اشعه های شدید لیزر و جوشکاری در امان نگه دارید. همچنین محافظ صورت یا همان شیلد علاوه بر آنکه از چشم محافظت می کند، صورت را نیز از صدمات جدی در امان نگه می دارد. برای خرید عینک ایمنی باید مشخصات فنی عینک را در نظر داشته باشید تا استحکام لازم را در برابر خطرات احتمالی داشته باشد. به عنوان مثال افرادی که با مواد شیمیایی سرو کار دارند، نیاز به خرید عینک ایمنی کامل پوشیده دارند که اطراف عینک نیز به هیچ عنوان درز نداشته باشد، همچنین لنز عینک صنعتی باید مقاوم و ضد مه باشد تا سطح عینک بخار تجمع نکند و دید فرد را کاهش دهد.

قیمت عینک ایمنی

قیمت خرید عینک ایمنی متناسب با کیفیت عینک ایمنی صنعتی است. متناسب با نوع شغل نیاز است که از عینک های صنعتی پیشرفته و مستحکم تری استفاده شود ولی برخی از کارها به دلیل آنکه با خطرات کمتری در ارتباط می باشند، می توانند با قیمت ارزان عینک ایمنی صنعتی را خریداری نمایند.

شرکت رادین ایمن با تجربۀ فروش محصولات و تجهیزات ایمنی، امکان خرید و سفارش اینترنتی انواع عینک ایمنی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی برای کارفرمایان محترم فراهم نموده است.

انواع عینک ایمنی از بهترین برندهای خارجی و داخلی را تنها میتوانید از فروشگاه رادین ایمن که یکی از فروشگاه های برتر عرضه انواع تجهیزات ایمنی میباشد خریداری کنید. فروشگاه رادین ایمن امکان ارسال محصولات خود به سراسر کشور را فراهم آورده و میتوانید با بهره مندی از خدمات غیر حضوری کلیه محصولات خود را از هر نقطه از کشور سفارش داده و در محل تحویل بگیرید.

عینک ایمنی

چشم ها نسبت به دیگر اعضای بدن از آسیب پذیری بسیار بیشتری برخوردار هستند و کوچکترین جسمی که به چشم ها برخورد کند میتواند صدمات جبران ناپذیری را به آنها وارد آورد. برای اینکه بتوان از چشم ها حافظت کاملی به عمل آورد باید از تجهیزاتی مناسب بمنظور جلوگیری از برخورد اجسام به آنها استفاده نمود. در محیط های کار که امکان برخورد اجسام با چشم ها بسیار بالاتر است باید از عینک ایمنی استفاده نمود که به طور کامل چشم ها را پوشانده و اجازه برخورد اجسام به آنها را نمیدهد. عینک ایمنی  در بسیاری از مشاغل این روزها کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است و حتی در برخی از مشاغل استفاده از آن کاملا ضروری محسوب میگردد. البته عینک های ایمنی در انواع مختلفی تولید و بفروش میرسند که باید بر اساس نیاز و شرایط یکی از مناسب ترین عینک ها را سفارش داده و خریداری کنید.

خرید عینک ایمنی بر اساس مشاغل

یکی از موارد و نکاتی که برای خرید عینک ایمنی باید مد نظر قرار گیرد نوع شغلی است که پرسنل در آن مشغول به فعالیت هستند. نوع شغل و همچنین نوع فعالیتی که پرسنل در آن مشغول به کار هستند میتوانند تعیین کننده نوع عینک به هنگام خرید باشد. عینک ها به انواع و اقسام مختلفی دسته بندی میشوند و تنها باید بر اساس نوع کسب و کار خود عینک مناسب را سفارش داده و خریداری نمایید. درست است که انواع عینک های ایمنی در بازار بفروش میرسند اما  به طور کلی عینک های ایمنی به دو دسته مختلف تقسیم بندی میشوند.

عینک ایمنی محافظ در برابر ضربه و اشیا نوک تیز

از انواع عینک های موجود حال حاضر که کاربرد بسیار زیادی نیز دارد باید به عینک های محافظ در برابر ضربه اشاره نمود. این عینک ها از عینک هایی هستند که مقاومت بالایی را در برابر برخورد اجسام ریز از خود نشان میدهند و در مشاغل مختلفی نیز از آنها استفاده میشود. در هنگام کار ممکن است هر شی و جسمی به  سمت چشم ها پرتاب شود که این اجسام و اشیا میتوانند با برخورد به چشم ها آسیب جدی و جبران ناپذیر را به آنها وارد آورند که از این رو باید از این دسته عینک ها برای محافظت هر چه بیشتر از چشم استفاده شود. این عینک ها تنها در برابر ضربه مقاوم هستند که البته میزان مقاومت این عینک ها نیز به نوع شیشه و یا طلق به کار رفته در ساخت آنها بستگی دارد. در برخی از مشاغل نیاز است تا عینک هایی استفاده شود که استحکام و مقاومت بیشتری در برابر برخورد اجسام داشته باشند که از این رو باید عینک های مقاوم تری تهیه شود.

عینک ایمنی محافظ در برابر ضربه و نور

برخی از مشاغل مانند جوشکاری وجود دارند که چشم ها را بیشتر از دیگر مشاغل تهدید میکنند و امکان آسیب دیدن چشم ها به هنگام کار را تا حد زیادی افزایش میدهند. در این مشاغل علاوه بر اینکه امکان برخورد اجسام و گدازه به چشم ها وجود دارد ممکن است آسیب هایی نیز به چشم ها بر اثر برخورد اشعه مضر حاصل از جوشکاری نیز رخ دهد که از این رو در این مشاغل بهتر است تا از عینک های محافظ در برابر ضربه و همچنین اشعه و نور استفاده شود. عینک ایمنی مناسب برای جوشکاری به گونه ای طراحی و تولید شده است که اجازه عبور هیچگونه اشعه مضر از عینک را نمیدهد و چشم ها تا حد زیادی محافظت خواهند شد. گدازه های حاصل از جوشکاری نیز نمیتوانند به چشم ها با توجه به مقاومت خوبی که دارند آسیبی وارد آورند.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()