شماره تماس : 66683674-021
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستکش مقاوم به مواد شیمیایی، ضد اسید و ضد حلال

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستکش ها انواع مختلفی دارند که برخی از آنها میتوانند در برابر اجسام نوک تیز و برش از خود مقاومت نشان دهند و برخی دیگر نیز میتوانند در برابر حلال ها و مواد شیمیایی مقاوم باشند. نسبت به فعالیت خود باید دستکش مناسب را تهیه نمایید. امروزه مشاغل زیادی وجود دارند که همواره با مواد شیمیایی و حلال ها سر و کار دارند که باید از دستکش مقاوم به مواد شیمیایی برای این دسته از مشاغل استفاده شود. دستکش مقاوم به مواد شیمیایی میتوانند دست ها را در برابر هر گونه ماده اسیدی به خوبی محافظت کنند و از بروز حساسیت نیز در پوست جلوگیری به عمل می آورند. از آسیب پذیرترن قسمت های بدن در برابر مواد شیمیایی پوست است که این دستکش ها میتوانند پوست را در مواجهه با اسید ها به خوبی مراقبت کنند. دستکش مقاوم به مواد شیمیایی ، ضد اسید و ضد حلال ها از بدنه ای تقریبا نازک برخوردار هستند که این بدنه نازک یک مزیت برای آنها محسوب میشود و آزادی عمل را برای مصرف کننده به همراه خواهد داشت.

دستکش مقاوم به مواد شیمیایی، ضد اسید و ضد حلال

دستکش مقاوم به مواد شیمیایی را  متناسب با شغل خود استفاده کنید

دستکش مقاوم به مواد شیمیایی همانطور که از نامش پیداست برای مقابله با موا دشیمیایی و حلال ها مناسب میباشد اما برخی افراد از این دستکش ها در بسیاری از مشاغل استفاده میکنند که کاری  بسیار اشتباه است. مشاغل سنگین و مشاغلی که با اشیا برنده سر و کار دارند نباید از این دستکش ها استفاده کنند زیرا این دستکش ها مقاومت خوبی در برابر اشیا نوک تیز ندارند و تنها میتوانند در برابر حلالها مقاومت کنند. همچنین این دست کش ها مقاومتی در برابر حرارت ندارند پس نباید این گونه تصور شود که میتوان این دستکش ها را برای مشاغلی که با حرارت بصورت مستقیم و غیر مستقیم سر و کار دارند مورد استفاده قرار داد.

اگر به دنبال شرکتی هستید که امکان فروش انواع دستکش در بهترین برندها و با قیمت مناسب را فراهم کرده باشد میتوانید فروشگاه راد ایمن یکی از فروشگاه های عرضه تخصصی محصولات حفاظتی را انتخاب نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()