021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

دستکش صنعتی لاستیکی و نیتریلی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستکش های صنعتی ، لاستیکی و نیتریلی از جمله دستکش هایی هستند که در اغلب فعالیت های روزمره و همچنین محیط های کار مورد استفاده قرار میگیرد. دستکش های صنعتی ، لاستیکی و نیتریلی از دست ها در مقابل عواملی که میتوانند منجر به از بین رفتن پوست و همچنین بروز آسیب های جبران ناپذیری به پوست شوند جلوگیری میکند و چندان در برابر اشیا نوک تیز مقاوم نیستند. دستکش های صنعتی ، لاستیکی و نیتریلی را میتوان از دستکش هایی نامید که در جلوگیری از ایجاد حساسیت های پوستی کاربرد بسیار زیادی دارند. کار با مواد مختلف بخصوص مواد شیمیایی باعث میشود تا پوست با حساسیت هایی مواجه شود که از این رو باید دستکش های لاستیکی و نیتریلی را تهیه نمایید که بتوانند از بروز حساسیت و اسیب های پوستی برای دستان شما جلوگیری به عمل آورند.

دستکش لاستیکی و نیتریلی

آزادی عمل در هنگام کار بار دستکش صنعتی ، لاستیکی و نیتریلی

دستکش های صنعتی ، لاستیکی و نیتریلی از بدنه ای نازک تشکیل شده اند که این بدنه نازک کار با دستکش را تا حد زیادی آسان کرده است. دستکش هایی که برای فعالیت های سنگین مورد استفاده قرار میگیرند نمیتوانند جایگزین خوبی برای این دستکش ها باشند زیرا این دسته از دستکش ها ضخیم هستند که این ضخیم بودن آزادی عمل را از مصرف کننده میگیرد. دستکش های صنعتی ، لاستیکی و نیتریلی را میتوان برای برداشتن ابزارآلاتی که باید به دقت حمل شوند استفاده نمود زیرا امکان سر خوردن اجسام با استفاده از این دستکش ها به حد اقل خود خواهید رسید. همچنین با استفاده از این دستکش ها امکان باز و بسته کردن پیچ و همچنین درب شیشه های نگهدارنده حلال ها در آزمایشگاه ها بسیار آسان خواهد شد زیرا کاربرد تسلط خوبی بر روی اجسام با استفاده از این دستکش ها خواهد داشت.

فروشگاه راد ایمن که مجموعه کاملی از تجهیزات ایمنی را بفروش میرساند امکان فروش دستکش های نیتریلی ، لاستیکی و صنعتی را فراهم آورده است و بصورت غیر حضوری میتوانید از هر شهر کشور خرید خود را انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()