شماره تماس : 40669374-021
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستکش ضد برش و کف مواد

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستشکش ضد برش و کف مواد از دستکش هایی است که برای محیط های  کار مورد استفاده زیادی دارند. دستکش ضد برش و کف مواد همانطور که از نامش پیداست میتواند در برابر برش و همچنین مواد و حلال ها مقاومت خوبی را از خود نشان دهد. این دستکش ها به دلیل اینکه بخوبی بر روی دستان قرار میگیرند و هیچگونه منفذ ورودی ندارد از ورود هر گونه مواد اسیدی به داخل دستکش جلوگیری به عمل می آورد و همچنین بدنه بسیار محکم و مقاوم آنها اجازه ورود اشیا نوک تیز را نمیدهد. دستکش های ضد برش و کف مواد برای کارهای سنگین و همچنین نیمه سنگین طراحی شده اند و میتوان از آنها در فعالیت های روز مره علاوه بر فعالیت های صنعتی نز استفاده نمود. دستکش  های ضد برش و کف مواد آزادی عمل زیادی را در هنگام کار بوجود می آورند و راحت تر از دستکش های دیگر هستند.

 دستشکش-ضد-برش-و-کف-مواد

قیمت دستکش ضد برش و کف مواد

یکی از مواردی که باید در هنگام خرید دستکش های ضد برش و کف مواد مد نظر قرار دهید قیمت آن میباشد. قیمت دستکش ضد برش و کف مواد باید به گونه ای باشد که بتوانید تعداد زیادی از این دستکش را برای پرسنل خریداری نمایید. قیمت دستگش ضد برش و کف مواد را بهتر است قبل از خرید استعلام نموده تا بتوانید با قیمت مناسب دستکش را خریداری نمایید. فروشگاه های معتبر را نیز برای استعلام قیمت دستکش ضد برش و کف مواد انتخاب نمایید زیرا فروشگاه های معتبر دستکش را با قیمت بسیار مناسب به فروش میرسانند. موردی که در قیمت دستکش ضد برش و کف مواد تاثیر بسیار زیادی دارد خارجی و یا ایرانی بودن دستکش میباشد. دستکش هایی که از دیگر کشور ها به ایران وارد میشوند به دلیل اینکه هزینه هایی بابت واردات دستکش ها و همچنین استفاده از ارز رایج کشور برای تهیه آنها صرف میشود از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

فروشگاه راد ایمن از مطمئن ترین فروشگاه ها برای خرید دستکش ضد برش با قیمت مناسب در کشور میباشد و امکان فروش غیر حضوری دستکش را نیز برای خریدار فراهم کرده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()