021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

جداکننده ترافیکی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

برای خرید انواع جداکننده ترافیکی می توانید محصول مورد نظر خود را از رادین ایمن بخواهید. جداکننده ترافیکی به منظور تشخیص محیطی از محیط دیگر مورد استفاده قرار می گیرد که در دو نوع بتنی و پلاستیکی موجود می باشد. موارد استفاده از جداکننده های ترافیکی را می توان برای داخل شهر، خارج از شهر و جاده ها و خیابان ها و همچنین برای پارکینگ بیان کرد. در کل می توان گفت جداکننده ترافیکی وظیفه افزایش دید راننده را بر عهده دارد.

انواع جداکننده ترافیکی

بشکه ترافیکی، نیوجرسی ترافیکی، کاشن تانک، استوانه ترافیکی، مخروطی ترافیکی یا همان کله قندی و زنجیر پلاستیکی از انواع جداکننده های ترافیکی می باشند که هر کدام وظیفه ای را در حفظ امنیت خیابان ها و جاده ها بر عهده دارند.

جداکننده ترافیکی مانند استوانه ترافیکی و نیوجرسی ترافیکی و دیگر انواع جداکننده مانع از بسیاری از تصادفات رانندگی شده و به این ترتیب امنیت خیابان ها و جاده ها با استفاده از آن ها تا حد قابل توجهی تامین می شود.

جداکننده ترافیکی

کله قندی ترافیکی که با عنوان مخروطی ترافیکی نیز شناخته می شود یک یاز پر استفاده ترین انواع جداکننده ترافیکی می باشد. از این نوع از جدا کننده می توان به شکل موقتی در محل مورد نظر استفاده کرد. محدودیت و هدایت رفت و آمد و ادغام و یا جداسازی مسیرها از یکدیگر می تواند از مزایای استفاده از مخروطی ترافیکی باشد.

از استوانه ترافیکی نیز می توان برای مسدود نمودن مسیر معینی از جاده برای انجام تعمیرات و یا ایجاد حریم پارک در برخی از فضاها استفاده نمود. همچنین برای محدود کردن مکان هایی مشغول ساختمان سازی می باشند استفاده از استوانه ترافیکی به عنوان یکی از انواع جداکننده ترافیکی مورد استفاده قرار می گیرد. نیوجرسی ترافیکی نیز یکی از مهم ترین انواع جداکننده ترافیکی است که مانع از رخ دادن بسیاری از تصادفات رانندگی می شود که دلیل آن ها انحراف از مسیر می باشد. از نیوجرسی ترافیکی برای معین نمودن حریم خیابان ها و جدا کردن مسیر رفت و آمد و همچنین برای دوربرگردان استفاده می شود.

وظیفه زنجیر پلاستیکی محدود کردن فضا استفاده می شود که در رنگ های مختلفی عرضه می شود. که چون پلاستیکی است قیمت پایینی هم دارد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()