021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تجهیزات حفاظت تنفسی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از مشکلاتی که در برخی مشاغل برای پرسنل ایجاد میشود مشکلات تنفسی میباشد. مشکلات تنفسی با ورود ذرات و مواد معلق در هوا به ریه پرسنل بوجود می آید که البته با استفاده از تجهیزات حفاظت تنفسی میتوان از بروز چنین مشکلاتی برای پرسنل به طور کلی جلوگیری به عمل می آورد. آسیب هایی که به دستگاه تنفسی ممکن است وارد شود جبران ناپذیر خواهد بود و حتی در مواردی ممکن است منجر به خفگی و مرگ فرد نیز شود. تجهیزات حفاظت تنفسی زیادی تا کنون تولید شده اند که برخی از این تجهیزات در جذب ذرات موجود در هوا قوی تر و برخی دیگر نیز تنها میتوانند برخی از ذرات معلق در هوا را جذب کنند. البته بسته به شدت آلودگی فضا باید از تجهیزات تنفسی مختلف استفاده نمود. یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات تنفسی که انواع و اقسام آن تولید شده است و میتوانند ذرات مضر موجود در هوا را به خوبی جذب کند ماسک میباشد. ماسک های تنفسی میتوانند از ریه ها در برابر ذرات آلوده محافظت کنند و اجازه ورود ذرات به ریه را نخواهند داد.

تجهیزات حفاظت تنفسی

کدام یک از تجهیزات تنفسی را استفاده کنیم؟

برای استفاده از تجهیزات تنفسی باید به نوع فضایی که در آن تنفس میکنید توجه داشته باشید. محل کار شما تعیین کننده نوع ماسک خواهد بود. در برخی مشاغل تنها گرد و خاک  موجود در هوا میتوانند وارد ریه ها و دستگاه تنفسی شوند که در این دسته محیط ها نیازی به استفاده از تجهیزات تنفسی و یا راحت تر بگوییم ماسک های چندان پیشرفته وجود ندارد و تنها کافیست از ماسک های ساده و ارزان قیمت استفاده کنید. اما در صورتیکه در محیط کار شما مواد شیمیایی و حلال ها وجود دارند که آلودگی های شیمیایی را بوجود می آورند پس باید از تجهیزاتی استفاده کنید که بتوانند ذرات حاصل شده از این مواد را به خوبی جذب کنند.

برای خرید  ساده ترین و پیشرفته ترین تجهیزات تنفسی میتوانید با کارشناسان فروشگاه راد ایمن تماس حاصل کرده و پس از دریافت مشاوره بهترین نوع تجهیزات را تهیه نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()