021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

دستکش استاد کار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه رادین ایمن متناسب با نیاز مشتری اقدام به عرضه  انواع تجهیزات ایمنی و همچنین دستکش استاد کارنموده و برای اینکه بتواند هزینه های خریدار و مصرف کننده را بکاهد قیمت های بسیار مناسبی را برای محصولات خود در نظر گرفته است.

از آنجایی که در فعالیت های روزانه و همچنین محیط های کار دست ها بیشتر از دیگر اعضای بدن در معرض آسیب قرار دارند باید محافظت خوبی نیز از آنها به عمل آید. برای محافظت از دست ها بهترین گزینه ای که میتوان انتخاب نمود دستکش میباشد. دستکش های ایمنی در طول روز و در حین کار بالاترین سطح محافظت را از دست ها بعمل آورده و امروزه نیز انواع و اقسام دستکش ها  و در برندهای خارجی و ایرانی تولید و بفروش میرسند. از انواع دستکش هایی که این روزها فروش بالایی را به خود اختصاص داده است و همچنین تولید داخل میباشد دستکش استاد کار است که توسط شرکت استاد کار تولید و عرضه میشود.دستکش استاد کار از نام آشناترین دستکش ها میباشد و حرفه ای ها و کارفرمایانی که برای پرسنل خود دستکش ایمنی تهیه میکنند با این برند به خوبی آشنایی دارند.

 دستکش استاد کار

کیفیت بالا راز محبوبیت دستکش استاد کار

یکی از ویژگی های دستکش استاد کار که باعث شده تا خریدار و کارفرما تمایل زیادی به خرید آن از خود نشان دهد کیفیت بالای دستکش میباشد. این دستکش ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در ساخت آنها از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده است. کیفیت دستکش طول عمر بالا را نیز برای آن به همراه خواهد داشت و دیگر نیازی نیست تا دستکش بعد از مدتی استفاده تعویض گردد. تا کنون مدل های زیادی از دستکش های استاد کار تولید و به بازار مصرف معرفی شده اند که در تمامی مدل ها نیز شاهد کیفیت بسیار خوب دستکش ها بوده ایم. البته کیفیت بالای انواع دستکش استاد کار تنها باعث افزایش طول عمر دستکش نشده و مزیت دیگری را نیز برای آن بوجود آورده است. راحت بودن دستکش نیز از دیگر ویژگی های این دستکش است و در استفاده طولانی مدت به هیچ وجه باعث خسته شدن دست ها نمیشود. طراحی اصولی دستکش از عوامل مهم در راحت بودن آن محسوب میشوند.

خرید اینترنتی دستکش استاد کار

برای خرید دستکش استاد کار امروزه روش  متفاوتی به غیر از روش حضوری معرفی و با استقبال بسیار زیادی نیز مواجه شده است. خرید اینترنتی دستکش استاد کار از روش های رایج این روزها میباشد که با توجه به مزیت های بسیار زیادی که دارد مورد توجه خریداران قرار گرفته است. خرید دستکش استاد کار بصورت اینترنتی این اجازه را به خریدار میدهد تا بر اساس نیاز خود بهترین دستکش را انتخاب کند. انواع دستکش استاد کار تا کنون تولید شده است که هر یک  کاربرد خاص خود را دارند. برخی از این دستکش ها میتوانند برای محافظت از دست در برابر برش مناسب باشند و برخی دیگر نیز برای محافظت دست ها در برابر حلال ها و اسید مناسب  میباشند. با خرید دستکش استاد کار بصورت اینترنتی میتوانید با مشاهده مشخصات دستکش بهترین آنرا انتخاب و سفارش دهید. همچنین خرید دستکش استاد کار بصورت اینترنتی این امکان را فراهم می آورد تا در هر زمان بتوانید خرید خود را انجام دهید و نیازی نیست تا در یک زمان خاص خرید نمایید.

فروش انواع دستکش استاد کار با  قیمت مناسب

فروش دستکش استاد کار در فروشگاه ها نسبت به دیگر دستکش ها بسیار بالاتر میباشد زیرا همانطور که گفته شد این دستکش ها از مزیت های زیادی برخوردار هستند که همین موضوع فروش آنها را تحت تاثیر قرار داده است. اما از آنجایی که قیمت دستکش استاد کار برای مشتری اهمیت زیادی داشته است همواره به دنبال فروشگاه هایی است که امکان فروش دستکش استاد کار را با قیمت مناسب فراهم آورده باشند. فروش دستکش استاد کار با قیمت مناسب توسط فروشگاه رادین ایمن و آن هم به سراسر کشور انجام میشود.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()