021-66102040
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تجهیزات ترافیکی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

رادین ایمن فروشنده انواع تجهیرات ایمنی و تجهیزات ترافیکی در سراسر ایران با ارائه محصولاتی با کیفیت و استاندارد در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

در حال حاضر با توجه به این که وضعیت جاده ها چه درون شهری و چه خارج شهری یکی از عواملی است که بر روی پیشرفت کشورها تاثیر بسزایی دارد، استفاده از تجهیزات ترافیکی که از استاندارد لازم برخوردار باشد و باعث افزایش ضریب امنیت خیابان ها و جاده ها باشند از اهمیت ویژه ای در میان جوامع برخوردار می باشد.

انواع تجهیزات ترافیکی برای مدیریت ترافیک داخل شهر و حارج از شهر و حفظ امنیت عبور عابرین مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع مختلف تجهیزات ترافیکی برای ایمنی خیابان ها و جاده ها و پارکینگ ها استفاده می شود. در ساخت تجهیزات ترافیکی از بهترین مواد استفاده می شود تا بتوان از آن ها در انواع شرایط آب و هوایی با بهترین کیفیت و بدون تغییر کیفیت استفاده نمود. به غیر از جنس تجهیزات ترافیکی یکی از مواردی که برای ساخت تجهیزات ترافیکی باید مد نظر قرار بگیرد رنگ تجهیزات ترافیکی که باید دارای رنگ استانداردی باشد و از دور قابلیت تشخیص داشته باشد.

تجهیزات ترافیکی

انواع تجهیزات ترافیکی

 از انواع تجهیزات ترافیکی می توان به چراغ راهنمایی، تابلو راهنمایی و علائم ترافیکی، سرعت گیر، استوانه ترافیکی، کله قندی ترافیکی، چشم گربه ای ترافیکی، رنگ های ترافیکی، چشم ببری ترافیکی، چسب چشم گربه ای ترافیکی، گل میخ ترافیکی، بشکه ترافیکی، آینه محدب ترافیکی جاده ای، جداکننده ترافیکی، انواع شبرنگ ترافیکی و نیوجرسی ترافیکی اشاره نمود که هر کدام از این تجهیزات ترافیکی کاربرد ویژه خود را در ایجاد امنیت و کنترل ترافیک بر عهده دارند.

برای خرید هر کدام از تجهیزات ترافیکی می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید و یا می توانید برای اطلاعات بیشتر برای خرید این محصولات با شماره های موجود در این سایت تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را برای خرید هر کدام از تجهیزات ترافیکی از کارشناسان ما دریافت نمایید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()