021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دستکش چرمی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستکش چرمی از انواع دستکش های مناسب برای محیط های کار میباشد که در برابر سوختگی مقاومت بسیار بالایی دارد و میتواند دست ها را در برابر حرارت های مستقیم و غیر مستقیم به خوبی محافظت کند. دستکش چرمی بیشتر در جوشکاری ها مورد استفاده قرار میگیرد و دست ها را بخوبی از حرارت ایجاد شده  ناشی از جوشکاری به خوبی محافظت میکند. دستکش چرمی از دستکش های بسیار ضخیمی است که امکان نفوذ اشیا نوک تیز و برنده و همچنین اجسام حرارت دیده را به داخل دستکش تا حد زیادی غیر ممکن میکند و با اطمینان خاطر کامل میتوانید به فعالیت خود  در محیط های صنعتی ادامه دهید. دستکش های دیگری نیز وجود دارند که میتوانند جایگزین دستکش های چرمی باشند اما هیچ یک مزایای دستکش های چرمی را ندارند. دستکش چرمی بسیار انعطاف پذیر است و دست ها به هنگام کار خسته نخواهند شد. راحتی در حین کار با دستکش بسیار مهم است و باید توجه داشته باشید که با استفاده از دستکش های انعطاف پذیر راندمان کاری خود را نیز  افزایش خواهید داد.

دستکش چرمی

در خرید دستکش چرمی به کیفیت آن توجه داشته باشید

در بالا به مزیت های دستکش های چرمی  و اینکه تا چه حد میتوانند در برابر حرارت از خود مقاومت نشان دهند اشاره شد اما در صورتی این دستکش ها میتوانند مقاومت بالایی داشته باشند که از نوع با کیفیت باشند. افرادی که در هنگام خرید دستکش چرمی به کیفیت دستکش ها اهمیت زیادی نمیدهند با مشکلاتی همچون عدم کارایی مناسب دستکش و همچنین از بین رفتن دستکش پس از مدت کوتاهی مواجه میشوند که برای عدم مواجهه با چنین مشکلاتی باید به دنبال خرید دستکش های با کیفیت باشید. برای خرید دستکش چرمی با کیفیت باید فروشگاه های معتبر را انتخاب نمایید.

فروشگاه راد ایمن از فروشگاه های عرضه انواع محصولات و تجهیزات ایمنی در کشور میباشد که میتوانید با اطمینان خاطر کامل انواع دستکش های کار را از این فروشگاه خریداری نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()