021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دستکش بافت نخی ضد حساسیت و نسوز

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستکش هایی که امروزه برای مشاغل مختلف تولید میشوند  انواع و اقسام گوناگونی دارند و تمامی آنها از یک متریال در ساخت خود بهره نمیبرند. دستکش بافت نخی ضد حساسیت و نسوز از جمله دستکش هایی است که میتوان برای فعالیت های سبک از آن استفاده نمود و برای فعالیت های سنگین چندان مناسب نیستند. این دستکش ها مزیت های زیادی را برای کاربر بوجود می آورند که میتوان  به ضد حساسیت بودن آن اشاره نمود. مواد حساسیت زا و حلال هایی در برخی مشاغل وجود دارند که میتوانند آسیب ها و مشکلاتی را برای پوست بوجود آورند که از این رو با استفاده از دستکش بافت نخی و ضد حساسیت و نسوز میتوان دست ها را در برابر این مواد به خوبی محافظت نمود. همچنین در برخی مشاغل به دلیل استفاده از اجسام حرارت دیده و مشتعل امکان سوختگی در دست ها وجود دارد که با استفاده از این دستکش میتوان از دست ها در برابر سوختگی های مستقیم و غیر مستقیم به خوبی محافظت نمود.

دستکش بافت نخی ضد حساسیت و نسوز

دستکش بافت نخی و ضد حساسیت و نسوز از پرکاربردترین دستکش ها

همانطور که از نام دستکش نیز بخوبی پیداست از چندین ویژگی برخوردار است که این ویژگی ها ضد حساسیت بودن دستکش، نسوز بودن و همچنین نخی بودن آن است که همین موضوع نیز آنرا به یکی از دستکشهای بسیار پر کاربرد بدل کرده است. این دستکش را برای بیشتر مشاغل سبک تا نیمه سنگین میتوان به راحتی و بدون اینکه مشکلی برای دست ها بوجود آید میتوان مورد استفاده قرار داد. مشاغلی که با مواد شیمیایی و حلال ها سر و کار دارند و همچنین مشاغلی که با حرارت سر و کار دارند میتوانند از این دستکش برای محافظت دستان پرسنل خود استفاده کنند.  همچنین افرادی که پوست حساسی دارند نیز میتوانند با استفاده از این دستکش از بروز مشکلات و حساسیت در پوست خود جلوگیری کنند.

فروشگاه راد ایمن از فروشگاه های کاملا تخصصی در زمینه فروش تجهیزات ایمنی در کشور میباشد و میتواند با انتخاب این فروشگاه بهترین دستکش با قیمت مناسب را تهیه نمایید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()