021-66102040
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

دستکش کار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستکش کار : برای اینکه پرسنل و کارگران فعال در یک مجموعه تولیدی بتوانند بدون آسیب دیدن دست ها به فعالیت خود ادامه دهند باید از دستکش کار استفاده نمایند. تجهیزات حفاظت دست از جمله تجهیزاتی است که دستان شما را از هر گونه آسیب احتمالی که در فعالیت های روزانه ممکن است رخ دهد محافظت میکند و جزو تجهیزاتی نیز محسوب میشوند که در برخی مجموعه ها استفاده از آن الزامی میباشد. دستکش ایمنی و دستکش کار در انواع و اقسام گوناگونی تولید میشوند که هر یک به نوعی میتواند در حفاظت از دستان موثر باشد. دستکش های مناسب برای استفاده در محیط کار از جمله تجهیزات حفاظت دست محسوب میشوند که کاربرد وسیعی پیدا کرده اند و میتوان گفت دستکش ایمنی به طور کلی نه تنها در صنایع تولیدی بلکه در کلیه محیط های خشن مورد استفاده قرار میگیرد و کاربرد بسیار زیادی نیز پیدا کرده است.

 تجهیزات حفاظت دست

خرید انواع دستکش کار

برای خرید دستکش کار و به طور کلی تجهیزات حفاظت دست و دستکش ایمنی باید به حرفه و کسب و کار خود توجه داشته باشید و متناسب با حرفه خود اقدام به خرید نمایید. به طور مثال دستکش هایی که بمنظور حفاظت از دست ها در  جوشکاری مورد استفاده قرار میگیرند با دستکش هایی که بمنظور بسته بندی و یا بلند کردن اجسام استفاده میشوند متفاوت هستند. دستکش های کار مورد استفاده برای جوشکاری علاوه بر اینکه از نفوذ اشیا برنده به داخل دستکش جلوگیری میکند از مقاومت بالایی نیز در برابر حرارت برخوردار میباشد. برای خرید دستکش کار و تجهیزات حفاظت دست باید به کیفیت تجهیزات توجه داشته باشید زیرا در محیط های صنعتی همواره احتمال خوردگی و  آسیب دیدگی تجهیزات وجود دارد که از این رو انواع دستکش ایمنی با کیفیت میتوانند مقاومت بسیار بیشتری را در برابر این دسته عوامل از خود نشان دهند.

برای خرید انواع دستکش کار و تجهیزات حفاظت دست اگر به دنبال یک فروشگاه که انواع تجهیزات را بفروش برساند هستید میتوانید با کارشناسان فروشگاه راد ایمن تماس حاصل نمایید.

فروشگاه رادین ایمن یکی از فروشگاه های عرضه انواع دستکش کار و همچنین تحهیزات ایمنی از نوع داخلی و خارجی میباشد که علاوه بر شهر تهران کلیه شهرهای کشور  را نیز برای فروش محصولات خود در نظر گرفته است و میتوانید به راحتی سفارش خود را ثبت و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز دستکش ایمنی مورد نیاز خود را تحویل بگیرید.

یکی از انواع تجهیزات ایمنی که برای محافظت از دست ها ابداع شده است و میتواند از بریدگی، سوختگی،  خوردگی  دست ها تا حد زیادی جلوگیری به عمل آورد دستکش کار میباشد. دستکش کار برای افرادی که در محیط های کار مشغول به فعالیت هستند یکی از ایده آل ترین تجهیزات برای حفاظت از دست محسوب میگردد و هیچ تجهیزات دیگری مانند دستکش نمیتواند چنین محافظتی را از دست های پرسنل بعمل آورد. اما دستکش کار و دستکش ایمنی به یک نوع محدود نمیشود و انواع و اقسام آن تا کنون تولید و به بازار مصرف راه یافته اند که باید متناسب با کاری که انجام میدهید دستکش مناسب را خریداری نمایید. درست است که دستکش کار میتواند محافظت خوبی را از دست ها به عمل آورد اما اگر نوع مناسب از دستکش ایمنی را تهیه نکنید مطمئنا نمیتوانید از دست های خود محافظت کاملی را به عمل آورید.

تجهیزات حفاظت دست

انواع دستکش کار

دستکش های کار به انواع مختلفی دسته بندی میشوند که یکی از آنها دستکش های مقاوم در برابر اجسام تیز و برنده و همچنین تا حدودی مقاوم در برابر حلال ها و اسیده ها میباشد که این نوع دستکش ها کاربری عمومی دارند و در بسیاری از مشاغل البته مشاغل کم خطر مورد استفاده زیادی دارند. این نوع دستکش ایمنی محافظت کاملی را از دست ها به عمل می آورند اما ممکن است به طور مثال در برابر حرارت و یا اسیدهای بسیار قوی مقاومت چندانی نداشته باشند و دست ها با مواجهه با چنین عواملی آسیب ببینند.

دستکش کار چرمی

از انواع دستکش های کار که برای جلوگیری از بریدگی دست ها در صنایع و فعالیت های گوناگون مورد استفاده بسیار زیادی دارد دستکش کار چرمی میباشد که این دستکش ایمنی با توجه به اینکه از چرم در ساخت خود بهره برده اند علاوه بر محافظت از دست ها میتوانند راحتی دست ها در هنگام کار را نیز به همراه داشته باشند. دستکش چرمی از انواع دستکش هایی است که در جوشکاری، تراشکاری، برشکاری، تاسیسات، ساختمان سازی و همچنین کلیه امور عمرانی مورد استفاده قرار میگیرد.

دستکش کار مقاوم در برابر حلال ها و مواد اسیدی

اسیدها و حلال هایی که در برخی صنایع مورد استفاده قرار میگیرند میتوانند به صورت آنی و یا در طی زمان اسیب زیادی را به دست ها وارد آورند که از این رو باید از دستکش ایمنی در هنگام کار با این مواد استفاده شود که بتواند محافظ خوبی برای دست ها در برابر این عوامل باشد. دستکش کار مقاوم در برابر مواد اسیدی و حلال ها برای صنایع مختلفی قابل استفاده میباشد که صنایع شیمیایی و پالایشگاه ها، صنایع غذایی، صنایع تولید دارو، درمانگاه ها و همچنین بیمارستان ها اشاره  نمود. مواد لاستیکی بکار رفته در ساخت این دستکش ها علاوه بر اینکه مقاومت دستکش را در برابر اسید افزایش داده راحتی در هنگام کار را نیز برای کاربر به ارمغان آورده است.

دستکش کار مناسب جوشکاری و جوشکاری آرگون

جوشکاری بخصوص  جوشکاری آرگون از جمله مشاغلی است که میتواند به دست ها آسیب زیادی را با حرارت ایجاد شده وارد  آورد که از این رو میتوان از دستکش ایمنی مخصوص برای جوشکاری استفاده نمود. دستکش کار مناسب برای جوشکاری میتواند دست ها را در برابر گرما و سرما به طور کامل محافظت کند.

انواع دستکش ایمنی و کار در بهترین برندهای ایرانی و خارجی را از فروشگاه رادین ایمن بخواهید.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()